משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש"ח - משלוח עד 4 ימי עסקים

חנות מתנות ועיצוב

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש"ח - משלוח עד 4 ימי עסקים

חנות מתנות ועיצוב

יריד עוטף אומנות

22/11/2023
בעולם הזה שנקלענו אליו, בתקופת הזמן הנוכחית בה היינו עדים לזוועות אנושיות שלא האמנו כי יתכנו, בעלילה הזו אנחנו נמצאים. רצה הגורל האכזר וחלק מאיתנו נפגעו בצורה עמוקה ונוראית, וחלק אחר נפגעו אך מצליחים עדיין לנשום. בקושי רב, אבל נושמים, פעילים, ואפילו מחייכים לעיתים ואומרים בוקר טוב (מה בוקר טוב מה??).

חלק אחר נמצא בלב המאפליה של עזה ומחכה לנו שנפדה אותו. החלק שאני שייכת אליו, החלק הנושם ברקמה הזו, חייב לשמור על עצמו ולדחוף את החלק הפגוע יותר במעלה ההר עד שנגיע לפסגה ושם נתערבב. שם אולי נוכל אנחנו להישבר קצת, אבל עוד לא.

בתור דור שני, בת לניצול שואה, למדתי והבנתי את “אשמת הניצול” הזו, אך יחד עם זה למדתי מאבי גם את כוח החיים והיצירה. את האמונה בעצמי, אהבה, חמלה ואנושיות. ראיתי לנגד עיני הגדלות והמשתאות, את עוף החול, והפנמתי.  בימים האלה מנסה להתחבר לתכונות ולהשראה הזו שינקתי בבית בכדי להישאר בעשייה.

היריד הזה שיזמתי “יריד עוטף אמנות” הוא חלק מהעשייה הזו. מהניסיון לשפר את הבית כדי שנוכל כולנו לחזור אליו.
ביריד העוטף, הזמנתי יוצרות מאזורי פינוי, שאיבדו את הקרקע הבטוחה שלהן והן למעשה עקורות זמניות, להציג את אמנותן ואף למכור. הזמנתי את קהל הלקוחות שלי ועוד רבות אחרות לפתוח את ליבן וארנקן ולפרגן . זה לא היה פשוט. להתרומם מהדאגה, מהכאב, מהחרדות. אבל ידעתי שאני חייבת לנסות. בניגוד לארועים קודמים שהפקתי בממלכה הקטנה שלי, פה ביריד העוטף שלנו, היתה לי אחריות על נשים יוצרות שחוו וחוות ימים כל כך קשים, הייתי בחרדה שזה יצליח.

נועה עדות שכנתי הנפלאה מ הספירלה – חלל עבודה בבנימינה בדרכה הכלכך ישירה ואגבית פשוט פתחה את הדלת לחלל העבודה היפיפה שלה, ללא היסוס הזמינה אותנו פנימה. ובזכותה היה לנו ארוע מכיל ונעים.
הקהילה החמה הבנימינית-גבעתעדית, קיסריתית- פרדסחנית, זכרונית, באה בהמוניה עם לב פתוח להרבה תמיכה ופרגון ויחד נוצר ארוע מוצלח במיוחד.
בהודעות האישיות שקיבלתי מהיוצרות אחרי הארוע כולן התיחסו לחיבוק החם של הקהל.
הן סיפרו שעברו עליהן יומיים ראשונים של שקט, הודו על זה שאפשרנו להן לצאת, לקבל את כל האהבה והחיבוקים שקיבלו.

זכות גדולה הייתה לי להכיר את המשתתפות, להצליח לתווך בין הלקוחות שלנו למוצרים שלהן, שבהמשך גם יגיעו אלינו לחנות בשוטף. מבטיחה להשאיר את האש דולקת, עד שכולם יחזרו.

רות

12/11/2023
אני רות מגרין קווין וגרין קווין היא הבייבי שלי, אני מגנה עליה.
היום, זה מרגיש כמעט פריבילגיה. גרין קווין היא חנות עיצוב ומתנות בבנימינה וגם באונליין, דרכה אני חיה וממשת את היעוד שלי , לפזר נחת עיצובית ואסתטית לאנשים. הייתם מצפים שבימים קשים כאלה זה ירגיש כמו מותרות זניחות, אבל הלקוחות שלי בחנות בבנימינה מספרות לי אחרת. הן מגיעות לנשום פה.

מה-7/10/2023 לכולנו קשה לנשום ואני מודה שקשיי הנשימה השתיקו אותי לכמה זמן, ואז הבנתי שאני חייבת לתת אויר למי שהבייבי שלה נעצר, ברגע. ליוצרות ויוצרים שפונו מהבית,מהסטודיו שלהן, שהן למעשה פליטות בעל כורחן. זה מה שהביא אותי לאגוד יוצרים מפונים מבתיהם ליריד מכירות במקום הבטוח שלנו, בנימינה.

יריד עוטף אמנות יתקיים בסופש הקרוב ברחבה של החנות green queen בבנימינה. בתאריכים 17, 18 בנובמבר 2023, מהשעה 10:00 עד 16:00.
בואו לתת כח ואולי גם לקבל. בואו לתמוך .


  Green Queen

  שעות פעילות החנות הפיזית בימי הסגר:
  א’ – ה’ : 14:00 – 10:00

  יום ו’ בשעות 9.30-13.00

  המלאכה 8, אזה”ת בנימינה

  כרגיל נמשיך במשלוחים עד הבית ולמרכזי שרות

  רות : 052-2544630 |   או במייל hello@greenqueen.co.il

  דילוג לתוכן