משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש"ח - משלוח עד 4 ימי עסקים

חנות מתנות ועיצוב

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש"ח - משלוח עד 4 ימי עסקים

חנות מתנות ועיצוב

עיצוב ישראלי: מתנה ישראלית

שעתו של העיצוב בישראלי בגרין קווין!
תכלס, כל שעה בשבע השנים האחרונות היא שעתו של העיצוב הישראלי בגרין קווין. כי בגרין קווין שהוקמה בבנימינה לפני כ- 7 שנים אנחנו שמים דגש על מוצרים שעוצבו כחול לבן. זו חלק מעבודת האוצרות שלנו זו האהבה שלנו וזה בדי.אנ.איי שלנו.

לעיצוב המוצר הישראלי יש אופי מיוחד. רעננות, חדשנות, הומור, ייחודיות ונגישות, מה שהופך את המוצרים למצליחים ברחבי העולם, אפילו שבטיולים שלכם אתם לא תמיד יודעים שהם ישראלים…

בתקופה הקשה הזו אנחנו בגרין קווין נותנים עוד דגש ותשומת לב מיוחדת למותגים הישראלים. עכשיו העיצוב הישראלי זקוק יותר מתמיד לפוקוס שלנו , לזריקת עידוד , ואנחנו זקוקים לרעננות המקורית שלו ולשמחה שחפץ כזה גורם לנו.

מוצרים ישראליים, מתנה מישראל

ממש לפני ה- 7 באוקטובר התחלנו בגרין קווין סדרת ראיונות עם המעצבים שלנו, הספקנו לפרסם את הראיון הראשון עם מעצבת התכשיטים שני קלעי שתכשיטיה מככבים פה דיי מההתחלה.
אבל אז הגיעו ימים כל כך קשים עם הרבה עצב והרבה יוזמות והתנדבויות שלנו (כמו יריד העוטף שארגנו פה) ועם הרבה עשיה ולא היה זמן או השראה לכתוב על השגרה.
אבל היום , הם שוב בפוקוס על הנייר המלכותי שלנו .

מתנות ישראליות

כשמישהי מחפשת מתנה בחנות, לחברה, או לילד, תמיד נמליץ על המוצרים המקומיים ונזכיר את עובדת היות המוצר מעוצב פה, כערך וכבונוס משמעותי. כייף מאד לספר למי שפותחת את המתנה שהבאנו, שהמעצבת היא ישראלית.

המעצבים איתם אנחנו עובדות הפכו כבר מזמן לסוג של שותפים ,חברים אפילו, מתעניינים איך אנחנו שורדות את התקופה, מי אצלנו במילואים או בסדיר או כמה זמן עבר מאז שהבן של העובדת יצא הביתה…..

ואנחנו מנסות לשים אותם בקדמת הבמה ובקדמת מחשבותינו וזוכרות שאחרי תקופה של חושך באה תקופה של יצירה!
אז קבלו הצצה למותגים הישראלים והאהובים שלנו בגרין קווין , מוזמנים לפרגן:
קיפוד
סוזו
שייפמיקסר – אדוה יהודאי
חלבלוב
סטודיו צ’חה
קריניתי
נעמה ברוש
שלי דהרי|
שני קלעי
צלטנר ספרים
שקד בשן
הוצאת פה
שניקה שקד
יעל קלו מור
פיסת הסטוריה
מיכוש- מיכל גל מרקו
נישה מתנות ישראליות
פלג דיזיין
מונקי ביזנס
אוטוטו
לי קורן
עמית פרדס
ענבל גיבור

דילוג לתוכן